Items list
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ ΤΗΣ 14ης ΙΟΥΝΙΟΥ 2015
ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ: 367 , ΨΗΦΙΣΑΝ: 131
ΕΓΚΥΡΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ: 131
ΕΛΑΒΑΝ ΚΑΙ ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
------------------------------------------------
1. ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 81
2. ΜΟΥΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 69
3. ΑΡΚΑΔΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 64
4. ΖΩΗ-ΤΣΙΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 62
5. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΟΥΣΑ 59
6. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 46
7. ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 45
----------------------------------------------------------------------------
8. ΒΕΛΕΤΑ ΚΛΥΤΑΙΜΝΗΣΤΡΑ [ΚΛΑΙΡΗ] 36
9. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ- ΜΑΡΙΑ [ΟΛΙΑ] 35
10. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ [ΜΑΙΡΗ] 27
11. ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ-ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤ.[ΚΑΙΤΗ] 24
12. ΚΑΤΩΠΟΔΗ- ΛΕΧΟΥΡΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 23
13. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 16
ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
----------------------------------------------------
1. ΤΣΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ 64
2. ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 56
3. ΓΕΩΡΜΑ ΕΥΑΝΘΙΑ [ΕΥΗ] 52
---------------------------------------------------------------------------
4. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ [ΤΟΝΙΑ] 43
5. ΦΡΑΝΤΖΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 42
Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΑΤΟΣ
ΜΙΜΙΚΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΓΑΣ
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ
ΠΟΛΥΦΩΝΙΚΗΣ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
ΚΑΙ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
-------------------------------------------------------------------------
Σήμερα 14 Ιουνίου 2015, έλαβαν χώρα στα γραφεία του Οργανισμού, οι Αρχαιρεσίες για την ανάδειξη Διοικητικού Συμβουλίου και Εξελεγκτικής Επιτροπής της ΠΟΛΥΦΩΝΙΚΗΣ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ, από ώρα 09.00 έως ώρας 19.00.
Τα ονόματα των υποψηφίων αναγράφονται στο συνημμένο ψηφοδέλτιο. Μετά τη λήξη της ψηφοφορίας, η οποία διεξήχθη κανονικά και χωρίς προβλήματα και σύμφωνα με την καταμέτρηση των ψήφων, προέκυψαν τα πιο κάτω αποτελέσματα:
ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ: 367
ΨΗΦΙΣΑΝ: 131
ΕΓΚΥΡΑ: 131
ΑΚΥΡΑ: 0
ΕΛΑΒΑΝ
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΑΡΚΑΔΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 64
ΒΕΛΕΤΑ ΚΛΥΤΑΙΜΝΗΣΤΡΑ [ΚΛΑΙΡΗ] 36
ΖΩΗ-ΤΣΙΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 62
ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 16
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 27
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ-ΜΑΡΙΑ [ΟΛΙΑ] 35
ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 45
ΚΑΤΩΠΟΔΗ- ΛΕΧΟΥΡΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 23
ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 81
ΜΟΥΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 69
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΟΥΣΑ 59
ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ- ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ [ΚΑΙΤΗ] 24
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 46
[Εκλέγονται 7]
ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΓΕΩΡΜΑ ΕΥΑΝΘΙΑ [ΕΥΗ] 52
ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 56
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ [ΤΟΝΙΑ] 43
ΤΣΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ 64
ΦΡΑΝΤΖΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 42
[Εκλέγονται 3]
Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
----------------------------------------
1. ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΜΙΚΑ
3. ΚΑΡΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ