![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
<<Πολιτιστικοί Φάροι της Μεσογείου>>
Το Θεατρικό εργαστήρι ανηλίκων έλαβε μέρος στα εργαστήρια, με θέμα: << Giufa και η Θάλασσα>> και <<Commedia dell arte>> στο τριήμερο φεστιβάλ <<Πολιτιστικοί Φάροι της Μεσογείου>> με συμμετοχή Ιταλών και Ελλήνων καλλιτεχνών. Επί πλέον η Δήμητρα Γκολφινοπούλου(από το τμήμα ενηλίκων) συμμετείχε στην όλη δράση ως αφηγήτρια και απήγγειλε και στίχους από την Οδύσσεια του Ομήρου(διδασκαλία: Αθηνά Καλλιμάνη).
Διοργάνωση: Πολιτιστικό σωματείο IL FARO
Αίθουσα Αίγλη-Veso mare
10-11 και 12 Μαΐου 2019
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)