![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Items list
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Θεατρικό δρώμενο για παιδιά
(διαδραστικό-από το τμήμα ανηλίκων)
βασισμένο στο παραμύθι
«Ψάρια στο γιαλό με πλακάτ και με πανό»
ΨΑΡΑΚΙΑ-ΜΟΛΥΝΣΗ: ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΖΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΞΑΡΧΟΣ, ΕΒΕΛΙΝΑ ΖΑΜΠΕΤΑ, ΗΛΙΑΝΑ ΚΟΥΝΕΤΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΛΑΓΚΩΝΙΑΡΗ, ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΑΛΑΓΚΩΝΙΑΡΗΣ, ΜΑΡΙΑ ΜΙΛΑΝΟΥ, ΜΑΡΙΝΑ ΣΚΟΥΤΑ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΧΑΡΙΚΟΣ, ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΚΡΑΝΙΤΗΣ, ΜΥΡΤΩ ΛΕΓΓΑ, ΝΑΤΑΛΙΑ ΞΑΝΘΗ, ΜΑΡΙΝΑ ΤΖΟΥΔΑ.
Σκηνοθετική επιμέλεια-διασκευή: Αθηνά Καλλιμάνη – Γεωργιτσοπούλου
ΤΟΠΟΣ: θέατρο ‘’Λιθογραφείον’’ στο πλαίσιο της παρουσίασης του βιβλίου «Ψάρια στο γιαλό με πλακάτ και με πανό», της αγαπημένης συγγραφέως μικρών και μεγάλων Άννας Δενδρινού.
ΟΡΓΑΝΩΣΗ: εκδόσεις «κόκκινη κλωστή δεμένη»
Πάτρα 20 Μαΐου 2017
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)